Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 316 Ürünler.
PCB / Panel Montajı için 4 + 2Pin Z Kodu FAKRA HSD Konektörü Su Mavisi Rengi
| kod: | Z kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
Otomotiv LVDS kameraları için sağ açılı FAKRA HSD Bağlantısı 4+4 Pin
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Düz Tip FAKRA HSD Bağlantısı Araç Dijital Infotainment Elektronik için PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Su Mavi Renkli FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin Z Kodu LVDS Kamera için
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı GPS Anten için Sağ Köşeli Tip
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı C Kod Araç GPS Telsizleri için Düz Tip
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı Araç Radyo Denetimli Park ısıtıcısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| İmpedans: | 100Ω |
Kamera HSD LVDS Kablo 4 PIN Kodu A Dişi Uzatma Pratik
| Tip: | RF Kablosu/HSD Kablosu |
|---|---|
| Öğe: | Otomatik Araç Yüksek Hızlı Şanzıman |
| Model numarası: | Kablo Demeti Kablo Montajı |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Koaksiyel 90 Derece Fişler ve Konnektör
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| kod: | C Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Buick Otomotiv İçin Koaksiyel 4+2 Z Kodu HSD LVDS Uzatma Kablo Demeti
| Öğe: | Otomatik Araç Yüksek Hızlı Şanzıman |
|---|---|
| Model numarası: | Kablo Demeti Kablo Montajı |
| Tip: | koaksiyel |

