Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
H Kodu HSD FAKRA Kablo Tertibatı Dişi Jak - Fakra Z Erkek Jak
| Model numarası: | HSD konnektörü ve kablosu |
|---|---|
| Sıklık: | DC~6GHz |
| Oryantasyon: | Düz / Dik Açı |
Otomotiv Kararlı LVDS FAKRA Kablosu, Z Kodu HSD - USB RJ45 FAKRA Ethernet Kablosu
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| USB bağlantısı: | RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası |
PCB için Signal Blue Dik Açı 4 Pin C Kodu Çift HSD Konnektörü
| Cinsiyet: | Erkek |
|---|---|
| Tip: | KOBİ |
| Başvuru: | Otomotiv |
Araba Video Veya Ses İçin En İyi Kalite HSD Kablo Konektörü Waterblue HSD Kodu Z
| Ürün adı: | HSD LVDS Kablosu |
|---|---|
| Bağlantı Tipi: | İlerlemek |
| Pimler: | 4P |
Yüksek Hızlı Veri Dik Açı Tipi PCB Montaj 4 + 2 Pin HSD LVDS Kablo Konektörü
| Model numarası: | HSD 4+2PIN konnektörü |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40° ~ +105°C |
| Tip: | KOBİ |
RF Yüksek Hız Veri 4+4Pin FAKRA HSD Bağlantı Kodu A Düz açı Tipi
| Bağlantı tipi: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | Kod A, Siyah Renk |
| Sıklık: | Yüksek |
Yüksek Hızlı Veri Otomotiv Düz 4+2 Pin HSD LVDS Kablo Konnektörü
| Model numarası: | HSD 4+2PIN konnektörü |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40° ~ +105°C |
| Tip: | KOBİ |
Gelişmiş Araç Ağı için GVIF Kablosuna HSD Z Kod Bağlantısı
| Product Name: | HSD To GVIF LVDS Cable |
|---|---|
| Length: | Client's Request |
| Type: | Car Signal Converter |
4+4Pin Sağ Köşeli Fakra HSD Bağlantısı - Otomobil Elektronikleri için Kod A
| Bağlantı tipi: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Renk: | Grafit siyah / 9011 |
| İmpedans: | 100Ω |
Kod A Düz açılı Fakra HSD 4+4Pin Yüksek Hızlı Veri Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Bağlantı: | Grafit siyah / 9011 |
| İmpedans: | 100 Ohm |

