Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Bağlantısı Araç GSM Sinyal İletişim için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
HSD kodu A fiş 90 derece 4+2Pin PCB Mount Sağ açılı Koaksiyel Bağlantı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
BMW HSD Kablo Aracı/Automobili Kablo HSD GPS Anten Uzantısı
| Bağlantı tipi: | HSD (Yüksek Hızlı Veri) |
|---|---|
| Ürün: | Otomatik Araç Yüksek Hızlı Şanzıman |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
BMW HSD LVDS Kablo Otomotiv Arka Görünüm Yedek LVDS Kablo
| Bağlantı tipi: | HSD (Yüksek Hızlı Veri) |
|---|---|
| Ürün Anahtarları: | HSD LVDS Kablosu |
| Oryantasyon: | Düz tip |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
BMW HSD LVDS Kablosu Otomobil Araç Transmisi için Arka Görünüm Yedek LVDS Kablosu
| Ürün Anahtarları: | HSD LVDS Kablosu |
|---|---|
| Bağlantı tipi: | HSD (Yüksek Hızlı Veri) |
| Ürün: | Otomatik Araç Yüksek Hızlı Şanzıman |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı Araç Radyo Denetimli Park ısıtıcısı için
| Renk: | Bordo/4004Renk |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS Bağlayıcısı 4+2Pin PCB Mount RF Bağlayıcısı Otomatik GPS için
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin Araç için Yüksek Hızlı Veri Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Sağ Köşeli Tip Bağlantısı
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |

