Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission (GSM Sinyal Gönderimi için Araçlı PCB Montaj Bağlantısı)
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
FAKRA HSD Bağlantı Kodu E Plug 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Basılı devreler tahtasına monte etmek için sağ açı tipi
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomobil FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin PCB Montajı LVDS Kamera için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
Sağ Açılı Tip FAKRA HSD Konnektörü PCB Montaj 4+2 Kontak Pinli Konnektör
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD Bağlantısı LVDS için 4+2pin HSD Kodu D Plug PCB Mount Bağlantısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Renk: | Bordo/4004Renk |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantı Kodu D Bağlantı 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Kablosu BMW Araç Transmisiyonu için 4 çekirdekli kablo
| Ürün Adı: | FAKRA HSD Kablosu |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | -40°C ila +125°C |
| Kablo uzunluğu: | Özelleştirilebilir |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Uygulamaları İçin Sağ Köşeli PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |

