Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Kod PCB Montaj Bağlantısı Araç Radyo için
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Heather Menekşe/4003 Renk |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı -40°C +105°C OEM ODM Kabul
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4 Kollu PCB Montajı Düz Otomobil Sinyal Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Renk: | Beyaz renk |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4 Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlayıcı
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Otomobil Bağlantısı 4+2 PCB Montaj Tipleri İçin 6Pin Araç LVDS
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Montajı İçin 90 Dereceli Fişler ve Bağlantılar
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD Konnektör Code-E Yeşil Renk Sağ Açılı Tip PCB Montajı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Koaksiyel Bağlantı Otomotiv için kabul edildi
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Kod Claret Violet/4004 Renk 4+2Pin BMW için
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Kodu Bağlantısı Sağ açılı Tip
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |

