Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlayıcısı OEM ODM E-kod Koaksiyel Kablo Bağlayıcısı Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4Pin E Kod Yeşil Renk 90 Derece Plug Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantısı Z-Kodu Düz Tipi PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | SuMavi Renk |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD Bağlantısı Koaksiyel Düz Köşeli Tipi PCB Montajı BMW için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Kodu Beyaz Renk Sağ Köşeli PCB Montaj Bağlantısı
| kod: | B-Kodu |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code PCB montajı için sağ açı tipi
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomotiv için Sağ Köşeli PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
Otomobil HSD LVDS GVIF Kablosu Kamera Video İçeri Dışarı Video Verileri
| arayüzler: | Geniş Aralık |
|---|---|
| Özelleştirme: | OEM ve ODM siparişleri kabul edildi |
| Kaplin Mekanizması: | İlerlemek |
Otomotiv dönüştürme bağlantısı HSD'den GVIF Video Giriş/Şifreleme Kablosuna
| Uygulama: | Otomotiv |
|---|---|
| Sıklık: | Yüksek |
| Cinsiyet: | Erkek kadın |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Bağlantısı Araç içi iletişim için
| Türü: | 2X4Pin HSD konektörü |
|---|---|
| kod: | C Kodu, Mavi Renk |
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |

