Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
Dijital Infotainment Elektronikleri için Mini B USB Kablosuna HSD (Z Kodu)
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
Otomobil Ethernet Bağlantısı için Mini B USB Kablosuna HSD (Z Kodu)
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
Araç içi infotainment için HSD (Z kodu) Mini B USB kablosuna
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Yüksek Hızlı Otomotiv Veri İletişimine Su geçirmez HSD Kablo
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Gelişmiş Sürücü Yardımcı Sistemleri (ADAS) için su geçirmez HSD Kablosu
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
LVDS kamera ve sensör uygulamaları için su geçirmez HSD kablosu
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri için 2X4Pin Mavi C Kodu HSD Bağlantısı
| yapılandırma: | 2X4Pin |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Uygulama: | Yüksek Hızlı Veri Aktarımı |
Otomotiv uygulamaları için 2X4Pin Mavi Renkli C Kodlu HSD Bağlantısı
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |
|---|---|
| Ana Özellik 4: | 100 ohm empedans |
| Bağlantı: | Kod C, düz, Mavi Renk |
HSD LVDS Kablosu 4+2 Pin H'den Z'ye Otomotiv Uygulamaları için Kod
| Bağlayıcı Tipi1: | H Kodu, Funda Menekşe |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi2: | Z-Kodu,SuMavisi |
| Pimler: | 4+2PIN |

