Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
Yüksek Hızlı Otomobil Veri Aktarımı için Mini B USB Kablosuna HSD (Z Kodu)
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
USB, IEEE 1394 ve Ethernet bağlantısı için su geçirmez HSD kablosu
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Yüksek Hızlı Dijital Video iletimi için su geçirmez HSD Kablo
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
FAKRA HSD Konektörü Beyaz Renk 4+2Pin Koaksiyel PCB/Panel Konnektörü
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| İmpedans: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Sağ açı Tipi OEM&ODM B-Kodu Hizmetlerini Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Beyaz renk |
Doğru açı tipi Otomobil FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin H Kod PCB Montajı
| kod: | H Kodu |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
Otomobil FAKRA HSD Bağlantısı H Kod PCB Montajı için GPS Sinyalı
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Düz Tip Z-Kodu Otomobil Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2PIN 90 derece fişleri ve Bağlantı PCB montu
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlayıcısı LVDS Kamerası İçin Düz Bağlayıcısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |

