Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlantısı Beyaz Renkli B-Kodu PCB/Panel Mount Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 2x4Pin C-Kodu Çift PCB Kartı Bağlayıcısı Mavi Araba Bağlayıcısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Pozisyon Sayısı: | 2x4 Pim |
Otomobil HSD Z Kod Bağlantısı GVIF Video Giriş / Çıkış Kablosuna
| Ürün Kategorisi: | HSD LVDS GVIF Kablosu |
|---|---|
| Güvenilir: | Güvenilir ve dayanıklı |
| HSD Konektörü: | A, B, C, D, E, F, G, H, I, K, L, M, O, Z |
HSD LVDS Kablosu 4 Pin Otomotiv Uygulamaları için C'den F'ye Kod
| Ürün Kategorisi: | HSD LVDS Kablosu |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlayıcı1: | C kodu, mavi |
Otomotiv sistemleri için düz E'den Z'ye kodlu 4Pin bağlantıları olan HSD kablosu
| Ürün Kategorisi: | HSD LVDS Kablosu |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| Bağlayıcı 1: | E kodu, Yeşil |
Otomobil HSD LVDS Kablosu - Z Kodu Araç İçi Sistemler için Mavi
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
Otomobil HSD LVDS 4 Pin Sağ Köşeli Plug ve Jack PCB Bağlantısı
| Ürün Adı: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Bağlantı: | E Kodu,Yeşil Renk |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS Kablo 4 Pin PCB Plug Jack Araç Ekranları Bağlantıları
| Ürün Kategorisi: | HSD Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
| empedans: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Bağlayıcısı 4+2PIN ADAS GPS Navigasyonu için Beyaz Renk
| Ürün Kategorisi: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
Araç İletişim Sistemleri için Mini B USB Kablosuna HSD (Z Kodu)
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |

