Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 316 Ürünler.
90 Derece FAKRA 4 Pimli Konnektör Kod E Fiş PCB Montaj Dik Açı
| Tip: | koaksiyel |
|---|---|
| kod: | E kodu |
| Bağlayıcı tipi: | Dik Açı,90 Derece |
Düz Kod D 4 Pinli FAKRA Konnektörü, PCB Montajlı FAKRA D Konnektörü
| kod: | D-Kodu |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | dümdüz |
| Kurulum özellikleri: | Açık Delik / Yüzeye Montaj |
FAKRA USB Kablosuna Z Kodu 4 Pin Pirinç Kontak Çok Amaçlı Yüksek Hızlı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Temas etmek: | Pirinç |
| Çalışma Gerilimi: | Deniz Seviyesinde 335V r.m.s |
Araba GSM FAKRA Anten Konektörü, RF Koaksiyel PCB Dağı FAKRA Kod D
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Renk: | Bordo Menekşe |
H Kodu RF FAKRA Erkek Konnektör H Kodu Pratik Çok Amaçlı
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | H Kodu, Melanj Menekşe |
Otomotiv Düz FAKRA Z Konnektörü, PCB Dağı FAKRA Kodu Z
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
LVDS IP67 FAKRA Otomotiv Konnektörleri, Görüntüleme Cihazı FAKRA Suya Dayanıklı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 2 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Yüksek Hızlı Veri 4 Pin Erkek Kodu A 90 Derece Fiş Montajlı Dik Açılı Konnektör
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi: | İlerlemek |
| Bağlayıcı tipi: | PCB Dağı |
100 Ohm HSL Otomotiv Kablo Demeti, 4 Pin H Kodu USB LVDS Kablosu
| Sıklık: | DC~6GHz |
|---|---|
| İç direnç: | 100 Ohm |
| Sıcaklık aralığı: | -40° ~ +125°C |
FAKRA PCB Konnektörü 2291392-4 Pcba Bileşenleri Otomotiv Kablo Demeti Konnektörü Kod D
| Empedans: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım Direnci: | ≥1000 MΩ |

