Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 316 Ürünler.
FAKRA PCB Konnektörü 2291392-3 Baskılı Devre Kartı Bileşenleri Otomotiv Kablo Demeti Konnektörü Kod D
| Empedans: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım Direnci: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Konnektörü 2291392-3 Baskılı Devre Kartı Bileşenleri Otomotiv Kablo Demeti Konnektörü Kod D
| Empedans: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım Direnci: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Bağlantısı Araç GPS Radyoları için Düz PCB Bağlantısı
| Ürün Kategorisi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
Otomobil LVDS GVIF Kamera Sistemi İçeri Dışarı Video Veri Kablosu
| Koaksiyel Kablo Seçenekleri: | Geniş Aralık |
|---|---|
| Hizmet: | Özel Kablo Çalışmasını Kabul Edin |
| Radyasyon Gürültüsü: | Düşük |
Otomotiv Endüstrisi İçin Çok Amaçlı FAKRA PCB Konnektörü Erkek Z
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Su geçirmez Araba FAKRA Kablo Konektörü Z Jack Hafif Dayanıklı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 2 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Araba 360 Kamera Sistemi İçin Dayanıklı HFM Dörtlü Mini FAKRA Konnektörleri
| İç direnç: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 9 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Su Mavisi Konnektörlü Çift Fişli Z Kodu FAKRA Uzatma Kablosu Kararlı
| Başvuru: | Telematik, multimedya, bilgi-eğlence, GPS, navigasyon |
|---|---|
| Pimler: | 2P |
| Bağlayıcı Gövde Stili: | dümdüz |
FAKRA C PCB Montajlı Koaksiyel Konnektör Düz Tip Tek Bağlantı Noktalı OEM / ODM
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| İmpedans: | 50Ω |
FAKRA Koaksiyel PCB Konektörü PCB Montajı İçin Düz Tip E Kodu
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |

