Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 316 Ürünler.
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Kodu Bağlantısı Sağ açılı Tip
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Araç LVDS 4 Pin Sinyal Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantı Otomobil Fiş Sağ Köşede Bir Kod 4Pin PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Moq: | 20 adet |
| kod: | Kod |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB / Panel Montaj Konektörü OEM ve ODM Kabul Et
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı 100 Ohm Düz Lehimleme Araç İçin Kamera Sistemleri İçin D-Kodu
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Kodu Sağ Köşe Araç Bağlantısı GPS Sinyal PCB
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Bağlantı E-Kodu PCB Montajı İçin
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantı E-Kodu Doğru açı Tipi PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
Otomobil HSD LVDS Bağlayıcısı, Araba Kamera Sistemi için GVIF İçer Dış Video Verileri
| Ürün Adı: | Otomotiv HSD LVDS GVIF Kablosu |
|---|---|
| Girişim Bağışıklığı: | Yüksek |
| Bağlantı: | GVIF Konektörü |
FAKRA HSD Bağlantısı 4 Artı 2 Pin Kadın Kod Z 25 Katın Üzerinde Çiftleşme Dönemleri ile Güçlü Mekanik Performansı
| Empedans: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım Direnci: | ≥1000 MΩ |

