Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 316 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Uygulamaları İçin Sağ Köşeli PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlantısı B Kod PCB Montajı için Düz Tip Koaksiyel Bağlantısı
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı 100Ω PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | yeşil renk |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Araba Kamerası için Sağ Köşeli Plug
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| kod: | H Kodu |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Montaj Tipleri İçin Araç LVDS Bağlantıları
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları İçin Sağ Köşeli Tip
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı D-Kodu PCB/Panel Montajı İçin Düz Tip
| Renk: | Bordo/4004 Renk |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Dik Açılı Tip Panel Montajlı Delikli D Kodlu Fiş
| Renk: | Bordo/4004Renk |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| İç direnç: | 100Ω |

