Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Jakı E Kodu Radyo İçin Yeşil Renk
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| kod: | E kodu |
| Renk: | Yaprak yeşili |
Otomotiv Infotainment için HSD LVDS Kablo Z Kodlu Yüksek Hızlı Veri Aktarımı
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
Otomotiv uygulamaları için H Kodlu 4 Pinli Bağlantılı HSD LVDS Kablosu
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| kod: | H Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
HSD LVDS Kablosu 4pin C'den K'ye Otomotiv Kamera Video Kablosu için Kod
| Bağlayıcı1: | C kodu,mavi |
|---|---|
| Bağlantı: | K kodu, Curry |
| empedans: | 100Ω |
BMW HSD Kablo Fakra HSD Kablo Ses ve Video Kablolar Araba Navigasyonu
| Bağlantı tipi: | HSD (Yüksek Hızlı Veri) |
|---|---|
| Bağlantı: | Fakra HSD Fişi |
| İmpedans: | 100Ω |
Yüksek frekanslı FAKRA HSD USB konektörü, istikrarlı veri aktarımı için DC'den 6 GHz'e kadar
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD Bağlayıcısı Sağ Köşeli Tipi PCB Montaj RF Bağlayıcısı Araba Radyoları İçin
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Bağlantısı Araç GSM Sinyal İletişim için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlayıcısı Sağ açılı Tip PCB Montajı 4+2Pin Z Kod Bağlayıcısı
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
HSD LVDS sistemleri için frekans sıcaklık kablosu Özel uzunluk 100Ω Impedans
| Kablo Empedansı: | 100Ω |
|---|---|
| Ürün Adı: | HSD LVDS Kablosu |
| Sıcaklık aralığı: | -40°C ila +105°C |

