Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 316 Ürünler.
Araba Video Veya Ses İçin En İyi Kalite HSD Kablo Konektörü Waterblue HSD Kodu Z
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| Bağlantı Tipi: | İlerlemek |
| Bağlayıcı tipi: | PCB Dağı |
Yüksek çözünürlüklü ekranlar için HSD LVDS Kablosu Geliştirilmiş Sinyal Bütünlüğü
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | D Code |
| Frequency Range: | Up to 6 GHz |
LVDS Kablo Demeti HSD-H Tip 4Pin - GVIF Video çıkış Kablosu Özelleştirilebilir
| sertifika: | Her türlü elektronik, beyaz eşya, oto ürünleri |
|---|---|
| Öğe adı: | FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
| Başvuru: | Otomobil |
HONDA için Otomatik LVDS GVIF Uzatma Kablosu Adaptörüne HSD 4 Pin Siyah Konnektör
| Sıklık: | DC~6GHz |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| Başvuru: | Ses videosu |
Otomotiv İçin Dikey Tip PCB Dağı HSD LVDS 4 Pinli Konnektör
| Tip: | hsd 4 pimli konektör |
|---|---|
| Pimler: | 4P |
| Oryantasyon: | Dikey |
HSD LVDS Kablosu Otomobil Kabloları için 4Pin C'den K'ye kodlu LVDS Koaksiyel Kablosu
| Bağlayıcı1: | C kodu,mavi |
|---|---|
| Bağlantı: | K kodu, Curry |
| empedans: | 100Ω |
Dijital Infotainment Elektronikleri için Mini B USB Kablosuna HSD (Z Kodu)
| Öğe: | Otomotiv Kablo Montajı |
|---|---|
| HSD Konektörü: | Code Z, Düz, Su Mavisi Rengi |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş Uzunluk |
HSD LVDS Kablosu A Kod Siyah Renkli ADAS Sistemleri için 4PIN Bağlantı Kablosu
| Ambalaj bilgileri: | Hediye kutusu boyutu: 260*220*80mm, 20 ADET/Koli |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7~14 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Dik Açı Tipi PCB Dağı HSD LVDS Otomotiv İçin 4 Pinli Konnektör
| Tip: | hsd 4 pimli konektör kilitleme |
|---|---|
| Pimler: | 4P |
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
FAKRA HSD Konektörü PCB Montajı H Kodu Yüksek Hızlı Veri Otomotiv Konnektörü
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB Dağı |
| Cinsiyet: | Erkek kadın |

