Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ hsd ] eşleşme 311 Ürünler.
HSD Kablo Montajı HSD ile GVIF Kabloları ile Araç İçin Eğlenceyi Geliştiriyor
| Ürün: | Otomotiv Kablo Montajı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°C ila +105°C |
| HSD Konektörü: | Kod H, düz, mor renk |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Kod PCB Mount Sağ Köşeli Tip Bağlantısı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin Z Kodu Düz Tip PCB Montaj Bağlantısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω Otomotiv için PCB Mount Koaksiyel Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Bağlantısı 4 Pin PCB Montajı Benz Audi Arka Kamera için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı D Kodlama Düz Araç Bağlantısı GPS Sinyalı PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için Düz PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Araç LVDS 4 Pin Sinyal Bağlantısı BMW için
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
HSD Konektörü 4+4Pin LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları için Uygun
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD LVDS GPS Telematik veya Navigasyon için PCB Mount RF Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

