Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS GPS Telematik veya Navigasyon için PCB Mount RF Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission (GSM Sinyal Gönderimi için Araçlı PCB Montaj Bağlantısı)
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA PCB Bağlantısı Araç GPS Radyoları için Düz PCB Bağlantısı
| Ürün Kategorisi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Kodu Beyaz Renk Sağ Köşeli PCB Montaj Bağlantısı
| kod: | B-Kodu |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code PCB montajı için sağ açı tipi
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
Benz için ODM Taşınabilir BMW HSD Kablo Montajı 4 Çekirdekli H Jakı
| Bağlayıcı 1: | Fakra HSD H düz Fiş |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | Fakra HSD H dik açılı Fiş |
| empedans: | 100 Ohm |
FAKRA PCB Bağlayıcısı Fakra E Plug PCB Dağlı Sağ Köşeli Bağlayıcı
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
H Kodu Z Kodu Kablosu LVDS BMW, Dayanıklı HSD LVDS İletim Kablosu
| Öğe: | Otomatik Araç Yüksek Hızlı Şanzıman |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Fakra HSD H düz Fiş |
| Bağlayıcı 2: | Fakra HSD Z düz Fiş |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Sağ açı Tipi OEM&ODM B-Kodu Hizmetlerini Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Beyaz renk |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantı E-Kodu Doğru açı Tipi PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |

