Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Kod PCB Mount Sağ Köşeli Tip Bağlantısı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Bağlantı E-Kodu PCB Montajı İçin
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Düz Tip Z-Kodu Otomobil Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin Araç için Yüksek Hızlı Veri Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Sağ Köşeli Tip Bağlantısı
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS Kablo 4 Pin PCB Plug Jack Araç Ekranları Bağlantıları
| Ürün Kategorisi: | HSD Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
| empedans: | 100Ω |
FAKRA HSD Otomobil Bağlantısı 4+2 PCB Montaj Tipleri İçin 6Pin Araç LVDS
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
Otomatik Kablo Demeti İçin HSL HSD Kablo Tertibatına Z Kodu Dişi 4 Pin
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Kablo tipine bağlı olarak frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Başvuru: | Otomotiv |
100 Ohm HSL Otomotiv Kablo Demeti, 4 Pin H Kodu USB LVDS Kablosu
| Sıklık: | DC~6GHz |
|---|---|
| İç direnç: | 100 Ohm |
| Sıcaklık aralığı: | -40° ~ +125°C |
Araba 360 Kamera Sistemi İçin Dayanıklı HFM Dörtlü Mini FAKRA Konnektörleri
| İç direnç: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 9 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |

