Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
Araba Video Arayüzü için Otomotiv 4 Pin HSD Uzatma Kablosu Z Kodu
| Ürün adı: | FAKRA HSD Kablosu |
|---|---|
| Oryantasyon: | dümdüz |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı -40°C +105°C OEM ODM Kabul
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantı B Kodu PCB Montajı İçin Sağ Köşesi Tipi
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD LVDS Kablosu BMW Araç Transmisiyonu için 4 çekirdekli kablo
| Ürün Adı: | FAKRA HSD Kablosu |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | -40°C ila +125°C |
| Kablo uzunluğu: | Özelleştirilebilir |
4 Pin C - Z Kodu BMW HSD Tel, Sinyal HSD Erkek - Dişi Kablo
| Dönüşüm Stili: | HSD'den HSD'ye dönüştürücü |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod C, Mavi renk |
| Bağlayıcı 2: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
Z Kodu HSD Kablo Dişi Konnektör - USB 2.0 A Tipi Kapaklı
| Tip: | FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
|---|---|
| Renk: | Su mavisi, Siyah |
| Kullanmak: | Otomotiv, Araç bilgi-eğlence modülleri |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Koaksiyel Bağlantı Otomotiv için kabul edildi
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
HSD Konektörü 4+4Pin LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları için Uygun
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Bağlantısı Araç GSM Sinyal İletişim için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı D-Kodu PCB/Panel Montajı İçin Düz Tip
| Renk: | Bordo/4004 Renk |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Düz Tip |

