Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4Pin E Kod Yeşil Renk 90 Derece Plug Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD Bağlayıcısı OEM ODM E-kod Koaksiyel Kablo Bağlayıcısı Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı B Kod PCB Montajı için Düz Tip Koaksiyel Bağlantısı
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| İç direnç: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantı Kodu D Bağlantı 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için Düz PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
Otomobil FAKRA HSD Bağlantısı H Kod PCB Montajı için GPS Sinyalı
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2PIN 90 derece fişleri ve Bağlantı PCB montu
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Araç LVDS 4 Pin Sinyal Bağlantısı BMW için
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4 Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlayıcı
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |

