Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
FAKRA HSD Konektörü PCB Montajı H Kodu Yüksek Hızlı Veri Otomotiv Konnektörü
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB Dağı |
| Cinsiyet: | Erkek kadın |
FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Jakı E Kodu Radyo İçin Yeşil Renk
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| kod: | E kodu |
| Renk: | Yaprak yeşili |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Sağ Açılı Tip FAKRA HSD Konnektörü PCB Montaj 4+2 Kontak Pinli Konnektör
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4 Kollu PCB Montajı Düz Otomobil Sinyal Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Renk: | Beyaz renk |
FAKRA HSD Bağlantı Otomobil Fiş Sağ Köşede Bir Kod 4Pin PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Moq: | 20 adet |
| kod: | Kod |
FAKRA HSD Bağlayıcısı Sağ Köşeli Tipi PCB Montaj RF Bağlayıcısı Araba Radyoları İçin
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
Otomobil HSD PCB Yüksek Hızlı Veri aktarımı için Montaj Bağlantısı
| Bağlantı tipi: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Türü: | RF koaksiyel konektör |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod C, Mavi |
FAKRA HSD Bağlantısı D Kodlama Düz Araç Bağlantısı GPS Sinyalı PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlayıcısı LVDS Kamerası İçin Düz Bağlayıcısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |

