Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
LVDS IP67 FAKRA Otomotiv Konnektörleri, Görüntüleme Cihazı FAKRA Suya Dayanıklı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 2 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Dayanıklı Koaksiyel FAKRA HSD LVDS 4 Pinli Kablo, Düz HSD Dişiden Erkek Kabloya
| Ürün adı: | HSD Kablosu |
|---|---|
| Kaplin Mekanizması: | İlerlemek |
| Sıcaklık aralığı: | -40°C ila +105°C |
Yüksek Hızlı HSD Konektörü Otomotiv Fişi Dik Açı 4 + 4 Pin PCB Montajı
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A,Siyah/9005 |
|---|---|
| Pin: | 4 sinyal pini 4 güç pini |
| İmpedans: | 100 Ω |
Araba Anten Kablo Adaptörü için LVDS 4 Pin FAKRA HSD Kablo Kablo Demeti
| Başvuru: | Otomobil |
|---|---|
| Hizmet: | OEM ODM'yi Kabul Et |
| Oryantasyon: | dümdüz |
Su geçirmez Araba FAKRA Kablo Konektörü Z Jack Hafif Dayanıklı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 2 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Su Mavi Renkli FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin Z Kodu LVDS Kamera için
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Otomotiv İçin Pratik FAKRA HSD Kablo Z Kodu Erkek - E Kodu Dişi
| Ürün adı: | Otomotiv Güç Bağlantı Kablosu |
|---|---|
| Oryantasyon: | dümdüz |
| Kaplin Mekanizması: | İlerlemek |
Otomotiv Endüstrisi İçin Çok Amaçlı FAKRA PCB Konnektörü Erkek Z
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Siyah Renk FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GPS Sinyalı İçin Kod 4+2Pin
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Dik Açılı PCB Montajlı HSD Konektörü Otomotiv Kodu Z Su Mavisi Renk
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | Z kodu |
| Renk: | SuMavi Renk |

