Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
Otomotiv LVDS kameraları için sağ açılı FAKRA HSD Bağlantısı 4+4 Pin
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Düz Tip FAKRA HSD Bağlantısı Araç Dijital Infotainment Elektronik için PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Otomobil Araç PCB Montajı İçin LVDS Bağlantıları
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
PCB FAKRA HSD Konnektörü 4 + 2 Pin Kodu Z Dişi Otomotiv İçin
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
PCB / Panel Montajı için 4 + 2Pin Z Kodu FAKRA HSD Konektörü Su Mavisi Rengi
| kod: | Z kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
4 + 2Pin C Kodu FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Fişi LVDS Kamera için / USB / IEEE 1394
| Tip: | HSD +2 Türleri |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
Video İletimi İçin Otomatik USB FAKRA HSD Konektörü Yüksek Hızlı Bağlantı HSL
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Toplu iğne: | 4pin |
| İç direnç: | 90 Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı GPS Telematik veya Navigasyon için Sağ Köşeli Tip
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Kod H Konektörü FAKRA HSD Uzatma Kablosu Montajı 4 Pin Araba Video Arabirimi İçin
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Fakra HSD H düz Fiş |
| Bağlayıcı 2: | Fakra HSD H dik açılı Fiş |
Arka Görüş Yedekleme Kamerası için B Kodundan D'ye FAKRA HSD Kablo Tertibatları
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod B, Beyaz Renk |
| Bağlayıcı 2: | Code D, Bordo Renk |

