Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
Düz Dayanıklı FAKRA HSD Konnektörü H Kodu 4+2 PIN LVDS İçin
| Tip: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | dümdüz |
| kod: | H Kodu, Melanj Menekşe |
BMW Yüksek Hızlı Veri İletimi İçin OEM Yeşil FAKRA HSD Konnektörü
| Tip: | Yüksek Hızlı Veri Kablosu Konnektörü |
|---|---|
| kod: | E kodu |
| Renk: | Yeşil |
Ekran Görüntüsü için OEM Kodu Z FAKRA HSD Kablo LVDS Kablo Demeti
| Dönüşüm Stili: | HSD'den HSD'ye dönüştürücü |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| Bağlayıcı Yönü: | dümdüz |
Otomotiv için Mavi Renkli FAKRA HSD Konnektör Adaptörü PCB Montaj Düz 4 Kontak Pimi
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | Mavi renk |
| Oryantasyon: | dümdüz |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4+2Pin Beyaz Renk Otomobil GPS Radyo için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| İmpedans: | 100Ω |
Otomotiv için Z Kodu 4 Pin FAKRA HSD Konnektör Hafif Ağırlık
| Tip: | Video Veri İletimi, Koaksiyel |
|---|---|
| kod: | Z Kodu |
| Renk: | su mavisi |
90 Derece FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj 4 Pin Kodu Z Kamera İçin Fiş
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin Araba GPS Telematik veya Navigasyon için
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları için 4+2Pin Düz Tip
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Araç Telsizi için Yeşil Renk
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

