Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
LVDS Uzatma FAKRA HSD Kablo Kodu G Mavi Gri 7031 Renk Stabil
| Dönüşüm Stili: | HSD'den HSD'ye dönüştürücü |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
| Bağlayıcı: | Kod G, Mavi Gri Renk |
H Kodu RF FAKRA Erkek Konnektör H Kodu Pratik Çok Amaçlı
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | H Kodu, Melanj Menekşe |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS PCB Montajı için 4 Pin A Kodu Siyah Renkli Konnektör
| İmpedans: | 100 Ω |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°C~+105°C |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A,Siyah/9005 |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GSM Sinyalı için 4Pin Düz Tip PCB Montajı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Bağlantısı PCB Araç Video Radyo için Parlak Mor Renkli
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pinli Konnektör 90 Derece Mavi Renkli Fiş BMW için
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
4+2Pin C Kodu FAKRA HSD LVDS Bağlantısı GPS Telematik için sağ açı tipi
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| İmpedans: | 100Ω |
4 + 2Pin HSD PCB Montaj Konektörü Kodu C Mavi Renkli Fiş Araba İçin Sağ Açı
| Ürün Adı: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | RF koaksiyel konektör |
| İmpedans: | 100Ω |
Sağ açı FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Koaksiyel 90 Derece Fişler ve Konnektör
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| kod: | C Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |

