Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
Otomotiv Düz FAKRA Z Konnektörü, PCB Dağı FAKRA Kodu Z
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
Kod A Fiş 90 Derece FAKRA RF Konektörü, 4 + 2Pin PCB Montajlı Koaksiyel Konnektör
| Tip: | Yüksek Hızlı Veri HSD PCB Montaj Konnektörü |
|---|---|
| kod: | Kod |
| Renk: | Siyah |
FAKRA RF Koaksiyel HSD Konnektör Otomotiv 4+4Pin Code A Fiş 90 Derece
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | A Kodu, Siyah renk |
PCB Montajı İçin Otomotiv Dik Açılı Çift HSD Konektörü C Kodu
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod C, Mavi |
|---|---|
| Konut Tasarımı: | Çifte. |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı / Panel Montajı |
Otomotiv 4 Pinli HSD LVDS Kablosu, Z Kodu HSD Bağlantı Kablosu
| Ürün Anahtar Kelimeleri: | BMW HSD Kablosu |
|---|---|
| Öğe adı: | BMW FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
| Cinsiyet: | Erkek kadın |
Yüksek frekanslı IEEE 1394 Uygulamaları için FAKRA HSD LVDS Bağlantısı DC 6 GHz'e kadar
| Başvurular: | LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı Araç Radyo Denetimli Park ısıtıcısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| İmpedans: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Kodlama HSD 2 PCB Montajı İçin Konnektör
| Pozisyon Sayısı: | 2X4 Sinyal Pimleri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı GPS Anten için Sağ Köşeli Tip
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı C Kod Araç GPS Telsizleri için Düz Tip
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |

