Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
4+4Pin Sağ Köşeli Fakra HSD Bağlantısı - Otomobil Elektronikleri için Kod A
| Bağlantı tipi: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Renk: | Grafit siyah / 9011 |
| İmpedans: | 100Ω |
Taşınabilir HSD LVDS Kablosu Düz 4 PIN Z Kodu FAKRA - MINI B USB
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
Pratik HSD Tel Kablo Tertibatı D Kodu FAKRA Konektörü MINI B USB'ye
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, D Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
Otomotiv için A Kodu FAKRA HSD LVDS Kablo MINI B USB Çoklu Sahne
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, A Kodu, Siyah Renk |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
Kod K'den D'ye FAKRA HSD Uzatma Kablosu, Araba Videosu LVDS HSD Kablosu
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod K, Köri Rengi |
| Bağlayıcı 2: | Kod D, Bordo Renk |
Araba Kararlı FAKRA HSD Kablo Tertibatları, Kod H'den Z'ye FAKRA Yüksek Hızlı Veri Kablosu
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod H,Melanj Menekşe Rengi |
| Bağlayıcı 2: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
FAKRA USB Kablosuna Z Kodu 4 Pin Pirinç Kontak Çok Amaçlı Yüksek Hızlı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Temas etmek: | Pirinç |
| Çalışma Gerilimi: | Deniz Seviyesinde 335V r.m.s |
RF Yüksek Hız Veri 4+4Pin FAKRA HSD Bağlantı Kodu A Düz açı Tipi
| Bağlantı tipi: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | Kod A, Siyah Renk |
| Sıklık: | Yüksek |
ODM HSD LVDS Kablo Düz Jak Z Kodu, 2.0 Tip A USB Kapaklı
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| 1. Bağlayıcı: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| 2. Bağlayıcı: | USB2.0 A Tipi kapaklı |
FAKRA HSD Konektörü B-Kodu Beyaz PCB Montaj GPS için RF Koaksiyel Konnektör
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Renk: | beyaz |

