Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 214 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlayıcısı LVDS Kamerası İçin Düz Bağlayıcısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD Bağlantısı Koaksiyel Düz Köşeli Tipi PCB Montajı BMW için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı 100 Ohm Düz Lehimleme Araç İçin Kamera Sistemleri İçin D-Kodu
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
Doğru açı tipi Otomobil FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin H Kod PCB Montajı
| kod: | H Kodu |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA C PCB Montajlı Koaksiyel Konnektör Düz Tip Tek Bağlantı Noktalı OEM / ODM
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| İmpedans: | 50Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Montajı İçin 90 Dereceli Fişler ve Bağlantılar
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Araç LVDS 4 Pin Sinyal Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı Beyaz Renkli B-Kodu PCB/Panel Mount Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
FAKRA HSD Konnektör Code-E Yeşil Renk Sağ Açılı Tip PCB Montajı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantı Kodu E Plug 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |

