Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code c fakra hsd connector ] eşleşme 210 Ürünler.
PCB Mount FAKRA HSD Bağlantısı Araç GSM Sinyal iletisi için
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç GPS Telematik için 4Pin Sağ Köşeli Tip
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
PCB Montajı için 2x4Pin FAKRA HSD Konektörü Çift C Kodlama Mavi Renk
| Pozisyon Sayısı: | 2X4 Sinyal Pimleri |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomotiv 4 + 2 Pin FAKRA HSD Konektörü PCB Montajı İçin Siyah Renk
| Montaj Tipi: | PCB Dağı / Panel Montajı |
|---|---|
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A, Siyah Renk |
| Bağlayıcı Stili: | Sağ Açı |
4Pin FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Dikey Pim Başlıkları Otomotiv Konektörü
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | C Kodu |
4+4 Pin FAKRA HSD Bağlantısı Otomotiv Elektronik için Sağ Köşede
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı GPS için PCB Mount RF Koaksiyel Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları için 4+2Pin
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| İmpedans: | 100Ω |
Radyo RF Koaksiyel FAKRA HSD Konektörü Muhafaza Yüksek Hızlı Verili A Kodu
| Tip: | Yüksek Hızlı Veri HSD Kablo Konnektörü |
|---|---|
| kod: | Kod |
| Renk: | Siyah |
BMW için C Kodu Mavi Renk FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Fişi
| Tip: | HSD +2 Türleri |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| kod: | C Kodu |

