Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
FAKRA RF Koaksiyel HSD Konnektör Otomotiv 4+4Pin Code A Fiş 90 Derece
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | A Kodu, Siyah renk |
Dik Açılı PCB Montajlı HSD Konektörü Otomotiv Kodu Z Su Mavisi Renk
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | Z kodu |
| Renk: | SuMavi Renk |
PCB Mount FAKRA HSD Bağlantısı Araç GSM Sinyal iletisi için
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Araç Telsizi için Yeşil Renk
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin Araba GPS Telematik veya Navigasyon için
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç GPS Telematik için 4Pin Sağ Köşeli Tip
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
Tek Portlu FAKRA PCB Bağlantısı Araç Yardımcı Isıtma için
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Vücut Oryantasyonu: | Dik Açı Tipi |
| kodlama: | B-Kodu |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Bağlantısı PCB Araç Video Radyo için Parlak Mor Renkli
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı GPS için PCB Mount RF Koaksiyel Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları için 4+2Pin
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| İmpedans: | 100Ω |

