Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
FAKRA Uzantı Kablosu FAKRA Z-Kodu KET Bağlantı Kablosuna Düz Tip
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Connector Type 1: | FAKRA Connector |
OEM&ODM FAKRA Uzantı Kablosu FAKRA'dan KET Bağlantı Kablosu
| Connector Type 1: | FAKRA Connector Z Code |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Cable Length: | Client's Request |
Bir antenin entegre edilmesi için çift FAKRA konektör Z-kod seti
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
|---|---|
| Bağlayıcı Stili: | Düz Tip |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ila +125°C |
Özel FAKRA Uzantı Kablosu FAKRA Z Kodu KET Bağlantı Kablosu
| Ürün Kategorisi: | FAKRA Uzatma Kablosu |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| Bağlantı: | FAKRA veya özelleştirilmiş |
FAKRA uzatma kablosu çift FAKRA Z kodu düz tip bağlantı kablosu
| Connector Type: | FAKRA Connector cable |
|---|---|
| Bağlantı: | FAKRA veya özelleştirilmiş |
| Cable Color: | Water Blue Color |
FAKRA Uzantı Kablosu Araç GPS Antenleri için Düz RF FAKRA Bağlantı Kablosu
| Connector: | FAKRA Or Customized |
|---|---|
| Code: | Z-Code |
| Orientation: | Straight |
Otomotiv uygulamaları için aşırı sıcaklıklı Fakra Z kablosu
| Ürün Adı: | FAKRA Z Kodundan KET Bağlantı Kablosuna |
|---|---|
| FAKRA Renk: | Su Mavi |
| empedans: | 50Ω |
FAKRA Kablo Bağlantısı Otomobil Telsiz Bağlantılarında Düz Tip
| Kablo uzunluğu: | Özel |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
| İmpedans: | 50 Ω |
Gelişmiş radyo bağlantısı için çift FAKRA Kablo Bağlantısı Anten Adaptörü
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | Özel |
| Cinsiyet: | erkek kadın |
Geliştirilmiş GPS navigasyon sinyalleri için FAKRA Koaksi Kablo Çift Set
| Cinsiyet: | erkek kadın |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC 6 GHz'e kadar |
| Geri dönüş kaybı: | ≥ 18 DB |

