Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
Mini Fakra Bağlantısı B kodu Araba Çevresi Görünümü için Sağ Köşeli Tipler
| Modüler muhafazalar: | dörtlü |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | B-Kodu |
Sağ Açılı Tip FAKRA HSD Konnektörü PCB Montaj 4+2 Kontak Pinli Konnektör
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
PCB Montaj Otomotiv FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı 90 Derece fişleri
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantısı Z-Kodu Düz Tipi PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | SuMavi Renk |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA Kablo Z-Kodu SuGök Renkli Arka Görünüm Kameraları Daha Güvenli Park İçin
| Kablo uzunluğu: | Özel |
|---|---|
| İşletme Türü: | OEM ve ODM |
| MOQ: | 20 PCS |
Otomotiv uygulamaları için düz tip FAKRA kablo bağlantısı
| Frekans aralığı: | DC 6 GHz'e kadar |
|---|---|
| Bağlayıcı Stili: | Düz Tip |
| MOQ: | 20 PCS |
Gelişmiş Araç İletişimi için Çift FAKRA Kablo Bağlantısı Plug Çözümü
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ila +125°C |
|---|---|
| Geri dönüş kaybı: | ≥ 18 DB |
| Cinsiyet: | erkek kadın |
Mini FAKRA Bağlantıları Mini Koaksial Fakra Yüksek Frekanslı Uygulamalar İçin
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Renk: | Beyaz renk |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Araba Kamerası için Sağ Köşeli Plug
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| kod: | H Kodu |

