Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Kodu Beyaz Renk Sağ Köşeli PCB Montaj Bağlantısı
| kod: | B-Kodu |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
Çeyreği Mini Fakra Bağlayıcısı 4Pin Otomobil HFM Çeyreği Bağlayıcıları
| Ürün Adı: | Mini FAKRA Konektörü |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı D-Kodu PCB/Panel Montajı İçin Düz Tip
| Renk: | Bordo/4004 Renk |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantı Kodu D Bağlantı 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
PCB Montajı İçin Otomotiv Dik Açılı Çift HSD Konektörü C Kodu
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod C, Mavi |
|---|---|
| Konut Tasarımı: | Çifte. |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı / Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Koaksiyel Kablo Konektörü PCB Montajı İçin Dik Açı Tipleri
| kod: | B-Kodu |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD Bağlantısı B Kod PCB Montajı için Düz Tip Koaksiyel Bağlantısı
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için Düz PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlantısı Beyaz Renkli B-Kodu PCB/Panel Mount Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Bağlantısı Araç içi iletişim için
| Türü: | 2X4Pin HSD konektörü |
|---|---|
| kod: | C Kodu, Mavi Renk |
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |

