Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Sağ açı Tipi OEM&ODM B-Kodu Hizmetlerini Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Beyaz renk |
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission (GSM Sinyal Gönderimi için Araçlı PCB Montaj Bağlantısı)
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Otomobil FAKRA HSD Bağlantısı H Kod PCB Montajı için GPS Sinyalı
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Düz Tip Z-Kodu Otomobil Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Araç LVDS 4 Pin Sinyal Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomotiv için Sağ Köşeli PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 2x4Pin C-Kodu Çift PCB Kartı Bağlayıcısı Mavi Araba Bağlayıcısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Pozisyon Sayısı: | 2x4 Pim |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Bağlantı E-Kodu PCB Montajı İçin
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |

