Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Bağlantısı Araç GSM Sinyal İletişim için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı D Kodlama Düz Araç Bağlantısı GPS Sinyalı PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlayıcısı Sağ Köşeli Tipi PCB Montaj RF Bağlayıcısı Araba Radyoları İçin
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Kod PCB Montaj Bağlantısı Araç Radyo için
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Heather Menekşe/4003 Renk |
Otomobil FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin PCB Montajı LVDS Kamera için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Kodu Sağ Köşe Araç Bağlantısı GPS Sinyal PCB
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Bağlayıcısı 4+2Pin PCB Mount RF Bağlayıcısı Otomatik GPS için
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
Yüksek frekanslı FAKRA HSD USB konektörü, istikrarlı veri aktarımı için DC'den 6 GHz'e kadar
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantı E-Kodu Doğru açı Tipi PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
FAKRA HSD LVDS GPS Telematik veya Navigasyon için PCB Mount RF Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

