Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
RF Bağlayıcısı FAKRA C Sağ Köşeli Plug PCB Dağ Navigasyon Sistemi Anten
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 50Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB Through Hole Right Angle Plug Straight Type C Code Connector (Düz açılı, düz C tip kodlu bağlantı)
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Montajı/Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
RF Koaksiyel FAKRA Bağlantısı PCB Mount Right Angle Type For Automotive
| MOQ: | 20 adet |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| Uygulama: | Veri İletimi, Koaksiyel |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı -40°C +105°C OEM ODM Kabul
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA PCB Bağlayıcısı Mavi Renkli C Kodu FAKRA Araç GPS Antenası İçin Smb Bağlayıcıları
| Vücut Oryantasyonu: | Düz Tip |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Montaj Tipi: | PCB Montajı/Panel Montajı |
Mini-FAKRA Koaksiyel Kablo Araç Radyo Anten Bağlantısı için Z-Kodu
| Ürün Adı: | Otomotiv MINI FAKRA Koaksiyel Kablo |
|---|---|
| Ana Özellik 2: | %75'e kadar alan tasarrufu |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Z su mavisi |
Yüksek performanslı bağlantı için FAKRA Kablo Bağlantısı Anten Adaptörü Kiti
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
|---|---|
| Geri dönüş kaybı: | ≥ 18 DB |
| Bağlayıcı Stili: | Düz Tip |
Mini FAKRA Bağlantı Çeyreği F-Kodu Eğili Çevre Türü Evle
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
|---|---|
| PCB konektörleri: | Sağ Açı |
| Bağlayıcı Tipi: | PCB/Panel Montajı |
Yüksek Hızlı Fakra Mini Bağlayıcı F Kod Otomobil için Sağ Köşeli Tip
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Renk: | kahverengi renk |
FAKRA Kablo Bağlayıcısı Z-Kodu Sürücü Yardım Sistemleri İçin Su Mavi Rengi
| Yüksek veri hızları: | 8 Gbps'ye kadar |
|---|---|
| Geri dönüş kaybı: | ≥ 18 DB |
| Kablo uzunluğu: | Özel |

