Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4+2Pin Beyaz Renk Otomobil GPS Radyo için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| İmpedans: | 100Ω |
Yüksek frekanslı IEEE 1394 Uygulamaları için FAKRA HSD LVDS Bağlantısı DC 6 GHz'e kadar
| Başvurular: | LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GSM Sinyalı için 4Pin Düz Tip PCB Montajı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
4+4 Pin FAKRA HSD Bağlantısı Otomotiv Elektronik için Sağ Köşede
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
Su Mavi Renkli FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin Z Kodu LVDS Kamera için
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Düz Tip FAKRA HSD Bağlantısı Araç Dijital Infotainment Elektronik için PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Otomobil Araç PCB Montajı İçin LVDS Bağlantıları
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
Siyah Renk FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GPS Sinyalı İçin Kod 4+2Pin
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
4 + 2Pin HSD PCB Montaj Konektörü Kodu C Mavi Renkli Fiş Araba İçin Sağ Açı
| Ürün Adı: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | RF koaksiyel konektör |
| İmpedans: | 100Ω |
Sağ açı FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |

