Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ code z fakra data transfer cable ] eşleşme 178 Ürünler.
Çift FAKRA Kablo Bağlayıcısı Beyaz Renkli Araç Radyo Anten Adaptörü
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 50 Ω |
| Geri dönüş kaybı: | ≥ 18 DB |
FAKRA C Bağlantısı PCB Mount Düz RF Koaksiyel Bağlantısı GPS Telematik için
| Tip: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Uygulama: | Veri İletimi, Koaksiyel |
Mini Fakra Fiş Sağ Açılı Panel Montaj Delik Beyaz B Kodu
| Ürün Adı: | Mini FAKRA Konektörü |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
| Modüler muhafazalar: | dörtlü |
FAKRA Kablo Bağlantısı Düz Tip Park Kamerası Sistemleri
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ila +125°C |
| Geri dönüş kaybı: | ≥ 18 DB |
Araçlardaki radyo ve anten bağlantıları için düz tip FAKRA konektörü
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
|---|---|
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
| İmpedans: | 50 Ω |
Mini FAKRA Otomotiv Sağ Açılı PCB Konnektörleri OEM ODM Kabul Edildi
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
|---|---|
| kod: | F Kodu |
| Renk: | Fındık Kahvesi/8011 Renk |
Çift FAKRA Kablo Bağlantısı Plug Araç Navigasyonu GPS Bağlantısı
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA Kablo Konektörü |
|---|---|
| Kablo uzunluğu: | Özel |
| Cinsiyet: | erkek kadın |
Mini Fakra B Kod 50Ω Otomobil Otomotiv için Kamera Bağlantı Kablosu
| Ürün adı: | Mini FAKRA Konektörü |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | RF Konnektörleri / Koaksiyel Konnektörler |
| kod: | B-Kodu |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4pin Rignt Angle Type For Car Radio
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
RF Bağlantısı FAKRA C Araç GPS Telematik için Sağ Köşeli Plug PCB Montajı
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Montajı/Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |

