Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Araç LVDS 4 Pin Sinyal Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
Doğru açı tipi Otomobil FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin H Kod PCB Montajı
| kod: | H Kodu |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA C PCB Montajlı Koaksiyel Konnektör Düz Tip Tek Bağlantı Noktalı OEM / ODM
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| İmpedans: | 50Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı 100Ω PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | yeşil renk |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA HSD Konnektör Code-E Yeşil Renk Sağ Açılı Tip PCB Montajı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantı Kodu E Plug 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlayıcısı OEM ODM E-kod Koaksiyel Kablo Bağlayıcısı Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4Pin E Kod Yeşil Renk 90 Derece Plug Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için Düz PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |

