Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin Z Kodu Düz Tip PCB Montaj Bağlantısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlantısı LVDS için 4+2pin HSD Kodu D Plug PCB Mount Bağlantısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Renk: | Bordo/4004Renk |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Uygulamaları İçin Sağ Köşeli PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Konektörü Beyaz Renk 4+2Pin Koaksiyel PCB/Panel Konnektörü
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| İmpedans: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı Beyaz Renkli B-Kodu PCB/Panel Mount Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 2x4Pin C-Kodu Çift PCB Kartı Bağlayıcısı Mavi Araba Bağlayıcısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Pozisyon Sayısı: | 2x4 Pim |
Otomobil HSD PCB Yüksek Hızlı Veri aktarımı için Montaj Bağlantısı
| Bağlantı tipi: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Türü: | RF koaksiyel konektör |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod C, Mavi |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları İçin Sağ Köşeli Tip
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
Kod A Düz açılı Fakra HSD 4+4Pin Yüksek Hızlı Veri Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Bağlantı: | Grafit siyah / 9011 |
| İmpedans: | 100 Ohm |
Otomotiv Kararlı LVDS FAKRA Kablosu, Z Kodu HSD - USB RJ45 FAKRA Ethernet Kablosu
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| USB bağlantısı: | RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası |

