Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı D-Kodu PCB/Panel Montajı İçin Düz Tip
| Renk: | Bordo/4004 Renk |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD LVDS Bağlayıcısı 4+2Pin PCB Mount RF Bağlayıcısı Otomatik GPS için
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Kod Claret Violet/4004 Renk 4+2Pin BMW için
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
Otomobil FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin PCB Montajı LVDS Kamera için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantı B Kodu PCB Montajı İçin Sağ Köşesi Tipi
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| kod: | H Kodu |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB / Panel Montaj Konektörü OEM ve ODM Kabul Et
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| İç direnç: | 100Ω |
Yüksek frekanslı FAKRA HSD USB konektörü, istikrarlı veri aktarımı için DC'den 6 GHz'e kadar
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantısı Z-Kodu Düz Tipi PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | SuMavi Renk |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD LVDS GPS Telematik veya Navigasyon için PCB Mount RF Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

