Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA PCB Bağlayıcısı Fakra E Plug PCB Dağlı Sağ Köşeli Bağlayıcı
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
H Kodu Z Kodu Kablosu LVDS BMW, Dayanıklı HSD LVDS İletim Kablosu
| Öğe: | Otomatik Araç Yüksek Hızlı Şanzıman |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Fakra HSD H düz Fiş |
| Bağlayıcı 2: | Fakra HSD Z düz Fiş |
Su Mavisi Konnektörlü Çift Fişli Z Kodu FAKRA Uzatma Kablosu Kararlı
| Başvuru: | Telematik, multimedya, bilgi-eğlence, GPS, navigasyon |
|---|---|
| Pimler: | 2P |
| Bağlayıcı Gövde Stili: | dümdüz |
Araba Ses Sistemi İçin Pratik BMW HSD Kablosu 4+2 Çekirdekli D Kod Jakı
| Dönüşüm Stili: | HSD'den HSD'ye dönüştürücü |
|---|---|
| Bağlayıcı: | Fakra HSD D Tak |
| empedans: | 100 Ohm |
Kararlı Kod A HSD LVDS Uzatma Kablosu, Taşınabilir HSD Kablo Tertibatları
| Oryantasyon: | dümdüz |
|---|---|
| Tip: | koaksiyel |
| Bağlantı Tipi: | İtin |
ODM Hafif HSD Kablo Montaj Kodu Z Konnektörü USB RJ45 Ethernet Bağlantı Noktasına
| Hizmet: | OEM ODM hizmeti |
|---|---|
| Destek sistemi: | Veri aktarımı |
| Başvuru: | Telematik, multimedya, bilgi-eğlence, GPS, navigasyon |
Araba için HRS GT17 4P Kahverengi Konnektöre 100 Ohm HSD LVDS Kablo Z Kodu
| Tip: | Otomotiv Fakra HSD Kablo Montajı |
|---|---|
| Başvuru: | Otomotiv |
| Sıklık: | DC~6GHz |
Taşınabilir Araç Ses Verileri HSD Kablosu H Kodu Konnektörü GVIF'e
| Tip: | Ses Veri Kablosu |
|---|---|
| kod: | H Kodu, Funda Menekşe |
| Toplu iğne: | 4pin |
Otomotiv Sinyali HSD Kablo Tertibatı Kararlı Z Kodu - USB 2.0 A Tipi
| Tip: | FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
|---|---|
| Cinsiyet: | Erkek kadın |
| Sıklık: | Yüksek |
Çok Amaçlı HSD LVDS Kablo Kodu Z - GVIF Video Uzatma Kablosu Adaptörü
| Öğe: | Fakra Z saç örgüsü |
|---|---|
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
| Sıklık: | DC~6GHz |

