Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Kod PCB Mount Sağ Köşeli Tip Bağlantısı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Sağ Köşeli Tip Bağlantısı
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω Otomotiv için PCB Mount Koaksiyel Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Otomobil Bağlantısı 4+2 PCB Montaj Tipleri İçin 6Pin Araç LVDS
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Bağlantı E-Kodu PCB Montajı İçin
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Su geçirmez HSD Kablo Montajı Dişi Konnektör 4 Pinli Yüksek Hızlı Veri Kablosu
| Model numarası: | koaksiyel |
|---|---|
| Tip: | HSD |
| Cinsiyet: | Dişi |
4 Pin C - Z Kodu BMW HSD Tel, Sinyal HSD Erkek - Dişi Kablo
| Dönüşüm Stili: | HSD'den HSD'ye dönüştürücü |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod C, Mavi renk |
| Bağlayıcı 2: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Düz Tip Z-Kodu Otomobil Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Kablo 4 Pin PCB Plug Jack Araç Ekranları Bağlantıları
| Ürün Kategorisi: | HSD Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
| empedans: | 100Ω |
Otomatik Kablo Demeti İçin HSL HSD Kablo Tertibatına Z Kodu Dişi 4 Pin
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Kablo tipine bağlı olarak frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Başvuru: | Otomotiv |

