Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
Araba 360 Kamera Sistemi İçin Dayanıklı HFM Dörtlü Mini FAKRA Konnektörleri
| İç direnç: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 9 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
FAKRA HSD BMW Hız Veri Kablosu Kamera Video Kablosu için HSD Kablo
| Bağlantı tipi: | HSD (Yüksek Hızlı Veri) |
|---|---|
| Ürün Anahtarları: | HSD LVDS Kablosu |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS PCB Bağlayıcısı 4+2PIN ADAS GPS Navigasyonu için Beyaz Renk
| Ürün Kategorisi: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
LVDS Kablo Demeti HSD-H Tip 4Pin - GVIF Video çıkış Kablosu Özelleştirilebilir
| sertifika: | Her türlü elektronik, beyaz eşya, oto ürünleri |
|---|---|
| Öğe adı: | FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
| Başvuru: | Otomobil |
Tek Portlu FAKRA Z Tipi Bağlantısı Otomotiv için Su Mavi Rengi
| Bağlantı tipi: | FAKRA Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA RF PCB Bağlantısı Sağ açılı Tip Tek Port E Kod Bağlantısı
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | E-Kodu,Yeşil Renk |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| İç direnç: | 50Ω |
FAKRA Koaksiyel PCB Konektörü PCB Montajı İçin Düz Tip E Kodu
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Bağlantısı Araç içi iletişim için
| Türü: | 2X4Pin HSD konektörü |
|---|---|
| kod: | C Kodu, Mavi Renk |
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |

