Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Basılı devreler tahtasına monte etmek için sağ açı tipi
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Kod PCB Montaj Bağlantısı Araç Radyo için
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Heather Menekşe/4003 Renk |
FAKRA HSD PCB Mount Connector For Vehicle GSM Signal Transmission (GSM Sinyal Gönderimi için Araçlı PCB Montaj Bağlantısı)
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Otomobil FAKRA BMW HSD Kablosu 4 + 2 Çekirdek Parazit Karşıtı Kararlı
| Ürün Anahtar Kelimeleri: | HSD LVDS Kablosu |
|---|---|
| Model numarası: | HSD 4+2 PIN konektör ve kablo |
| Cinsiyet: | Erkek kadın |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantı E-Kodu Doğru açı Tipi PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
Benz için ODM Taşınabilir BMW HSD Kablo Montajı 4 Çekirdekli H Jakı
| Bağlayıcı 1: | Fakra HSD H düz Fiş |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | Fakra HSD H dik açılı Fiş |
| empedans: | 100 Ohm |
FAKRA PCB Bağlantısı Araç GPS Radyoları için Düz PCB Bağlantısı
| Ürün Kategorisi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code PCB montajı için sağ açı tipi
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
LVDS MINI B HSD Kablo Montajı 4Pin Z Kodu Konnektörü USB 2.0 5 Pimli
| Model numarası: | HSD Kablo Tertibatı |
|---|---|
| Kullanmak: | otomotiv bilgi-eğlence sistemleri |
| USB Tipi: | USB 2.0 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Kodu Beyaz Renk Sağ Köşeli PCB Montaj Bağlantısı
| kod: | B-Kodu |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |

