Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
Dayanıklı H Kodu FAKRA LVDS Kablosu, Gri Renkli MINI B USB HSD LVDS Kablosu
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, H Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
90 Derece FAKRA 4 Pimli Konnektör Kod E Fiş PCB Montaj Dik Açı
| Tip: | koaksiyel |
|---|---|
| kod: | E kodu |
| Bağlayıcı tipi: | Dik Açı,90 Derece |
Pratik HSD Tel Kablo Tertibatı D Kodu FAKRA Konektörü MINI B USB'ye
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, D Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
H Kodu HSD FAKRA Kablo Tertibatı Dişi Jak - Fakra Z Erkek Jak
| Model numarası: | HSD konnektörü ve kablosu |
|---|---|
| Sıklık: | DC~6GHz |
| Oryantasyon: | Düz / Dik Açı |
4 Pinli RF BMW HSD Kablosu, Kod K'den C'ye Konnektör BMW FAKRA Kablosu
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod K, dik açı, Köri Rengi |
| Bağlayıcı 2: | Kod C, düz, Mavi Renk |
Otomotiv için Taşınabilir FAKRA Z Tipi Konnektör Hafif 4 + 2 Pin
| Tip: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
Kararlı HSD FAKRA LVDS Kablo Hafif Kod Z'den H'ye Video İçin
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
| Bağlayıcı 2: | Kod H, Melanj Menekşe Rengi |
Çok Amaçlı Düz FAKRA Z Tipi , 4+2 PİN Çoklu Sahne LVDS FAKRA
| Tip: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | dümdüz |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
FAKRA USB Kablosuna Z Kodu 4 Pin Pirinç Kontak Çok Amaçlı Yüksek Hızlı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Temas etmek: | Pirinç |
| Çalışma Gerilimi: | Deniz Seviyesinde 335V r.m.s |

