Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
Araba Video Arayüzü için Otomotiv 4 Pin HSD Uzatma Kablosu Z Kodu
| Ürün adı: | FAKRA HSD Kablosu |
|---|---|
| Oryantasyon: | dümdüz |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS Kablosu BMW Araç Transmisiyonu için 4 çekirdekli kablo
| Ürün Adı: | FAKRA HSD Kablosu |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | -40°C ila +125°C |
| Kablo uzunluğu: | Özelleştirilebilir |
GPS Bluetooth HSD Pigtail Koaksiyel Kablo, 4 Pin LVDS FAKRA Koaksiyel Kablo Tertibatları
| Ürün adı: | Üniversal Fakra HSD Bağlantı Kablosu |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz / Dik Açı |
| Tip: | RF Kablosu |
Z Kodu HSD Kablo Dişi Konnektör - USB 2.0 A Tipi Kapaklı
| Tip: | FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
|---|---|
| Renk: | Su mavisi, Siyah |
| Kullanmak: | Otomotiv, Araç bilgi-eğlence modülleri |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı Araç Radyo Denetimli Park ısıtıcısı için
| Renk: | Bordo/4004Renk |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı -40°C +105°C OEM ODM Kabul
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Bağlantısı Araç GSM Sinyal İletişim için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Koaksiyel Bağlantı Otomotiv için kabul edildi
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Kodu Bağlantısı Sağ açılı Tip
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
HSD Konektörü 4+4Pin LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları için Uygun
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |

