Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri için 2X4Pin Mavi C Kodu HSD Bağlantısı
| yapılandırma: | 2X4Pin |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Uygulama: | Yüksek Hızlı Veri Aktarımı |
Otomotiv uygulamaları için 2X4Pin Mavi Renkli C Kodlu HSD Bağlantısı
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |
|---|---|
| Ana Özellik 4: | 100 ohm empedans |
| Bağlantı: | Kod C, düz, Mavi Renk |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Araba Kamerası için Sağ Köşeli Plug
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
PCB Montaj Otomotiv FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı 90 Derece fişleri
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Dik Açılı Tip Panel Montajlı Delikli D Kodlu Fiş
| Renk: | Bordo/4004Renk |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Kodu Sağ Köşe Araç Bağlantısı GPS Sinyal PCB
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
BMW HSD Kablo Fakra HSD Kablo Ses ve Video Kablolar Araba Navigasyonu
| Bağlantı tipi: | HSD (Yüksek Hızlı Veri) |
|---|---|
| Bağlantı: | Fakra HSD Fişi |
| İmpedans: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Koaksiyel Kablo Konektörü PCB Montajı İçin Dik Açı Tipleri
| kod: | B-Kodu |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Sağ açı Tipi OEM&ODM B-Kodu Hizmetlerini Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | Beyaz renk |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin Araç için Yüksek Hızlı Veri Bağlantısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

