Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
Kod A Erkek FAKRA HSD Konektörü Araba Radyosu için PCB Panel Montajı
| Tip: | koaksiyel |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | A Kodu, Siyah renk |
90 Derece FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj 4 Pin Kodu Z Kamera İçin Fiş
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları için 4+2Pin Düz Tip
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç GPS Telematik için 4Pin Sağ Köşeli Tip
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin Araba GPS Telematik veya Navigasyon için
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomotiv için Mavi Renkli FAKRA HSD Konnektör Adaptörü PCB Montaj Düz 4 Kontak Pimi
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | Mavi renk |
| Oryantasyon: | dümdüz |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4+2Pin Beyaz Renk Otomobil GPS Radyo için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| İmpedans: | 100Ω |
Kod C FAKRA HSD Konnektör Fişi PCB Montajlı Dikey Pim Başlık Konnektörü
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
PCB Montajı için 2x4Pin FAKRA HSD Konektörü Çift C Kodlama Mavi Renk
| Pozisyon Sayısı: | 2X4 Sinyal Pimleri |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Bağlantısı Otomotiv Elektronik için Sağ Köşede
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |

