Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
Düz Tip FAKRA HSD Bağlantısı Araç Dijital Infotainment Elektronik için PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
PCB FAKRA HSD Konnektörü 4 + 2 Pin Kodu Z Dişi Otomotiv İçin
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
4 + 2Pin C Kodu FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Fişi LVDS Kamera için / USB / IEEE 1394
| Tip: | HSD +2 Türleri |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
PCB / Panel Montajı için 4 + 2Pin Z Kodu FAKRA HSD Konektörü Su Mavisi Rengi
| kod: | Z kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
Video İletimi İçin Otomatik USB FAKRA HSD Konektörü Yüksek Hızlı Bağlantı HSL
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Toplu iğne: | 4pin |
| İç direnç: | 90 Ω |
FAKRA HSD Bağlantısı GPS Telematik veya Navigasyon için Sağ Köşeli Tip
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GSM Sinyalı için 4Pin Düz Tip PCB Montajı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS PCB Montajı için 4 Pin A Kodu Siyah Renkli Konnektör
| İmpedans: | 100 Ω |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°C~+105°C |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A,Siyah/9005 |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pinli Konnektör 90 Derece Mavi Renkli Fiş BMW için
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Bağlantısı PCB Araç Video Radyo için Parlak Mor Renkli
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |

